Protetyka

Rozwój i udoskonalanie technologii dentystycznych oraz ogromny postęp w dziedzinie materiałoznawstwa w ostatnich latach, stworzyły możliwości odtwarzania braków zębowych na poziomie nieosiągalnym przed dekadą.

W Przychodni AVEDENT otaczamy naszych pacjentów kompleksową opieką stomatologiczną.

Koncentrując się na bieżącym problemie, z jakim zgłasza się pacjent, staramy się przedstawiać pełen program leczenia łącząc różne specjalności stomatologiczne z wykorzystaniem najnowszych technologii

Stawiamy na długotrwałe efekty leczenia protetycznego, które w pełni satysfakcjonują pacjenta i pozwalają mu cieszyć się pięknym i beztroskim uśmiechem przez długie lata .
Dzięki coraz doskonalszej technice protetycznej, nowoczesnym materiałom dentystycznym oraz wykorzystaniu technik komputerowych jesteśmy w stanie coraz skuteczniej uzupełniać braki zębowe.

W Przychodni AVEDENT patrzymy na pacjenta całościowo, obejmujemy go kompleksową opieką stomatologiczną i po uprzednim solidnym przygotowaniu koncentrujemy się na konkretnym problemie, z którym pacjent się do nas zgłosił.
Staramy się spełniać oczekiwania pacjentów dzięki szerokiej gamie środków jakimi dysponujemy , doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami.
Stawiamy na długotrwałe efekty leczenia protetycznego, które w pełni satysfakcjonują pacjenta i pozwalają mu cieszyć się pięknym i beztroskim uśmiechem przez długie lata.

Oferowany zakres usług protetycznych
- korony porcelanowe
- korony ceramiczne
- korony wykonywane na złocie lub tytanie
- licówki
- wkłady typu „inlay”, „onlay”
- wkłady koronowo-korzeniowe
- mosty
- różnego typu protezy ruchome
- prace protetyczne oparte na implantach